Adrese sipariş götüren kuryeye pompalı tüfekle saldırdılar! Olayın altından eski bir husumet çıktı

Dün akşam saatlerinde Çayırova ilçesine bağlı Özgürlük Mahallesi, 222’nci Sokak üzerinde meydana gelen olayda, restoranda kurye olarak çalışan Ö.S., bir müşterinin istediği siparişleri verilen adrese götürdü. Ö.S., burada kendisini bekleyen 4 bireyden birinin pompalı tüfekli saldırısına uğradı.

ŞÜPHELİLER OLAY YERİNDEN KAÇTI

Açılan ateş sonrası kalçasından yaralanan motokurye Ö.S. kanlar içerisinde yere yığıldı. 4 kuşkulu ise olay yerinden koşarak kaçtı. Yaralı kurye, sıhhat gruplarının birinci müdahalesinin akabinde ambulansla Gebze Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ö.S.’nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenilirken, polis kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

SALDIRGAN HUSUMETLİSİ ÇIKTI

Hastanede olağan serviste tedavisi süren Ö.S., polise verdiği sözde kendisini vuran kişinin daha evvelce ‘kız meselesi’ yüzünden husumetli olduğu A.Ö. olduğunu söyledi. Polis, kuryenin tabiri doğrultusunda A.Ö. ve beraberindeki öteki 3 kişinin bulunması için çalışma başlattı. A.Ö.’nün daha evvelce de çok sayıda kabahat kaydı olduğu öğrenildi.

OLAY ANI KAMERADA

Olay anı etraftaki bir güvenlik kamerasına yansırken, manzaralarda aldığı siparişi teslim etmek üzere motorunu durdurarak inen kurye, kendisini bekleyen 4 şahıstan birinin pompalı tüfekle saldırısına uğruyor. İmgelerde şüphelilerin olay yerinden kaçması da yer aldı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Erol Polat – Aktüel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir